Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Other
az: Digər

en: The content access permissions have been rebuilt.
az: Məzmuna giriş icazələri yenidən quruldu.

en: Rebuilding content access permissions
az: Məzmuna giriş icazələrinin yenidən qurulması

en: Content permissions have been rebuilt.
az: Məzmun icazələri yenidən quruldu.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
az: Məzmuna giriş icazələri lazımi qaydada yenidən qurulmayıb.
