Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Other
be: Іншыя

en: The content access permissions have been rebuilt.
be: Правы доступу да змесціва былі абноўлены.

en: Rebuilding content access permissions
be: Перабудаваць дазволы на змесціва.

en: Content permissions have been rebuilt.
be: Правы змесціва былі адноўлены.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
be: Правы доступу да змесціва не былі абноўлены належным чынам.
