Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Other
el: Άλλο

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: The content access permissions have been rebuilt.
el: Οι άδειες πρόσβασης για το περιεχόμενο έχουν επαναδημιουργηθεί.

en: Rebuilding content access permissions
el: Επαναδημιουργία δικαιωμάτων πρόσβασης για το περιεχόμενο

en: Content permissions have been rebuilt.
el: Οι άδειες πρόσβασης για το περιεχόμενο επαναδημιουργήθηκαν.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
el: Οι άδειες πρόσβασης για το περιεχόμενο δεν έχουν επαναδημιουργηθεί σωστά.
