Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Other
fi: Muu

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: The content access permissions have been rebuilt.
fi: Sisällön pääsyoikeudet on rakennettu uudelleen.

en: Rebuilding content access permissions
fi: Rakennetaan sisällön pääsyoikeuksia uudelleen.

en: Content permissions have been rebuilt.
fi: Sisällön pääsyoikeudet on nyt rakennettu uudelleen.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
fi: Sisällön pääsyoikeuksien uudelleen rakentaminen ei onnistunut.
