Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Other
gl: Outro

en: The content access permissions have been rebuilt.
gl: Os permisos de acceso do contido foron reconstruidos.

en: Rebuilding content access permissions
gl: Reconstruindo permisos de acceso ao contido

en: Content permissions have been rebuilt.
gl: Reconstruironse os permisos do contido.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
gl: Os permisos de acceso a contidos non se reconstruíron apropiadamente.
