Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Other
he: אחר

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: The content access permissions have been rebuilt.
he: הרשאות הגישה לתוכן נבנו מחדש.

en: Rebuilding content access permissions
he: בונה מחדש הרשאות גישה לתוכן

en: Content permissions have been rebuilt.
he: הרשאות התוכן נבנו מחדש

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
he: הרשאות הגישה לתוכן לא נבנו מחדש כהלכה.
