Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Other
hr: Ostalo

en: The content access permissions have been rebuilt.
hr: Dopuštenja pristupa sadržaju su ponovno izgrađena.

en: Rebuilding content access permissions
hr: Ponovna izgradnja dopuštenja pristupa sadržaju

en: Content permissions have been rebuilt.
hr: Dopuštenja sadržaja su ponovno izgrađena.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
hr: Dopuštenja pristupa sadržaju nisu ponovno izgrađena.
