Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Other
id: Lainnya

en: The content access permissions have been rebuilt.
id: Kewenangan konten sudah selesai dibangun ulang.

en: Rebuilding content access permissions
id: Membangun ulang kewenangan akses konten

en: Content permissions have been rebuilt.
id: Kewenangan konten sudah dibangun ulang.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
id: Kewenangan konten tidak bisa dibangun ulang dengan benar.
