Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Other
ja: その他

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: The content access permissions have been rebuilt.
ja: コンテンツのアクセス権が再構築されました。

en: Rebuilding content access permissions
ja: コンテンツのアクセス権の再構築

en: Content permissions have been rebuilt.
ja: コンテンツの権限が再構築されました。

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
ja: コンテンツのアクセス権が適切に再構築されませんでした。
