Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Other
kk: Басқа

en: The content access permissions have been rebuilt.
kk: Контентке қолжетімділік құқықтары қайта құрылды.

en: Rebuilding content access permissions
kk: Контентке қолжетімділік рұқсатын қайтару

en: Content permissions have been rebuilt.
kk: Рұқсат контенті қайта қалпына келтірілді.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
kk: Контент қолжетімділік рұқсаты дұрыс қалпына келтірілмеді.
