Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Other
lt: Kiti

en: The content access permissions have been rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti.

en: Rebuilding content access permissions
lt: Atstatomos turinio skaitymo leidimai

en: Content permissions have been rebuilt.
lt: Turinio leidimai atstatyti.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti netinkamai.
