Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Other
oc: Autre

en: Advanced Options
oc: Opcions avançadas

en: The content access permissions have been rebuilt.
oc: Las permissions d'accès al contengut son estadas reconstruitas.

en: Rebuilding content access permissions
oc: Reconstruint los permeses d'accès al contengut

en: Content permissions have been rebuilt.
oc: Lo permeses de contengut han estat reconstruïts.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
oc: Los permeses d'accès al contengut no s'han reconstruït adequadament.
