Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Other
pl: Inne

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: The content access permissions have been rebuilt.
pl: Ponowne utworzenie konfiguracji uprawnień dostępu do zawartości przebiegło pomyślnie.

en: Rebuilding content access permissions
pl: Odbudowywanie konfiguracji uprawnień dostępu do zawartości

en: Content permissions have been rebuilt.
pl: Konfiguracja uprawnień została ponownie utworzona.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
pl: Ponowne utworzenie konfiguracji uprawnień dostępu do zawartości nie przebiegło pomyślnie.
