Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Other
pt: Outro

en: Advanced Options
pt: Opções avançadas

en: The content access permissions have been rebuilt.
pt: As permissões de acesso aos conteúdos foram reconstruídas.

en: Rebuilding content access permissions
pt: A reconstruir as permissões de acesso aos conteúdos

en: Content permissions have been rebuilt.
pt: As permissões dos conteúdos foram reconstruídas.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
pt: As permissões de acesso aos conteúdos foram reconstruídas correctamente.
