Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Other
ro: Altele

en: The content access permissions have been rebuilt.
ro: Permisiunile de acces la conținut au fost refăcute.

en: Rebuilding content access permissions
ro: Se refac permisiunile de acces asupra conținutului

en: Content permissions have been rebuilt.
ro: Permisiunile de conținut au fost reconstruite.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
ro: Permisiunile de acces la conținut nu au fost reconstruite cu succes.
