Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Other
ru: Другое

en: Advanced Options
ru: Дополнительные параметры

en: The content access permissions have been rebuilt.
ru: Права доступа к материалам успешно обновлены.

en: Rebuilding content access permissions
ru: Обновление прав доступа к материалам

en: Content permissions have been rebuilt.
ru: Права доступа к материалам были обновлены.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
ru: Права доступа к материалам не были успешно обновлены.
