Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Other
sq: Tjetër

en: The content access permissions have been rebuilt.
sq: Të drejtat e hyrjes në materiale u rikrijuan.

en: Rebuilding content access permissions
sq: Rikrijimi i të drejtave të hyrjes në materiale

en: Content permissions have been rebuilt.
sq: Të drejtat e përmbajtjes u rikrijuan.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
sq: Të drejtat e hyrjes në materiale nuk u rikrijuan si duhet.
