Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Other
sv: Övriga

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: The content access permissions have been rebuilt.
sv: Behörigheterna för innehåll har byggts om.

en: Rebuilding content access permissions
sv: Bygger om behörigheter för innehåll

en: Content permissions have been rebuilt.
sv: Behörigheter för innehåll har byggts om.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
sv: Behörigheterna för innehåll har inte byggts om på rätt sätt.
