Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Other
ta: மற்றவை

en: The content access permissions have been rebuilt.
ta: உள்ளடக்க அணுகுதல் அனுமதிகள் மீளக்கட்டமைக்கப்பட்டன.

en: Rebuilding content access permissions
ta: உள்ளடக்க அணுகுதல் அனுமதிகளை மீளகட்டமைக்கப்படுகிறது.

en: Content permissions have been rebuilt.
ta: உள்ளடக்க அணுகுதல் அனுமதிகள் மீளக்கட்டமைக்கப்பட்டன.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
ta: உள்ளடக்க அணுகுதல் அனுமதிகள் சரியாக மீளக்கட்டமைக்கப் படவில்லை.
