Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Other
tr: Diğer

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: The content access permissions have been rebuilt.
tr: İçerik erişim izinleri yeniden oluşturuldu.

en: Rebuilding content access permissions
tr: İçerik erişim izinleri yeniden oluşturuluyor

en: Content permissions have been rebuilt.
tr: İçerik izinleri yeniden oluşturuldu.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
tr: İçerik erişim izinlerini yeniden oluşturma işlemi başarısız oldu.
