Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Other
uk: Інше

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: The content access permissions have been rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу були перебудовані.

en: Rebuilding content access permissions
uk: Перебудова прав доступу до матеріалу

en: Content permissions have been rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу були успішно перебудовані.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу не були перебудовані належним чином.
