Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: All
cs: Vše

en: Other
cs: Jiné

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: The content access permissions have been rebuilt.
cs: Práva pro přístup k obsahu byla obnovena.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
cs: Práva pro přístup k obsahu nebyla v pořádku obnovena.
