Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: All
es: Todo(s)

en: Other
es: Otro(s)

en: Advanced Options
es: Opciones avanzadas

en: The content access permissions have been rebuilt.
es: Los permisos de acceso al contenido han sido reconstruidos.

en: 1 node | @count nodes
es[0]: 1 nodo
es[1]: @count nodos

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
es: Los permisos de acceso al contenido no han sido correctamente reconstruidos.

en: Node selection
es: Selección de nodo
