Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: All
et: Kõik

en: Other
et: Muu

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: The content access permissions have been rebuilt.
et: Sisu vaatamise õigused on uuendatud.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
et: Sisu vaatamise õiguseid ei uuendatud õigesti.

en: Node selection
et: Sisuelemendi valik
