Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: All
fr: Tout

en: Other
fr: Autre

en: Advanced Options
fr: Options avancées

en: The content access permissions have been rebuilt.
fr: Les permissions d'accès au contenu ont été reconstruites.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
fr: Les permission d'accès au contenu n'ont pas pu être reconstruites correctement.

en: Node selection
fr: Sélection du nœud
