Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: All
hi: सभी

en: Other
hi: अन्य

en: Purge all records first?
hi: पहले सभी रिकॉर्ड निकालें?

en: Node types to rebuild
hi: पुनर्निर्माण के लिएनोड प्रकार

en: Rebuild More
hi: और ज्यादा पुनर्निर्माण
