Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: All
hu: Mind

en: Other
hu: Egyéb

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: The content access permissions have been rebuilt.
hu: A tartalomjogosultságok frissültek.

en: 1 node | @count nodes
hu[0]: 1 tartalom
hu[1]: @count tartalom

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
hu: A tartalomjogosultságok frissítése nem sikerült.

en: Node selection
hu: Tartalom kiválasztása
