Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: All
it: Tutti

en: Other
it: Altro

en: Advanced Options
it: Opzioni avanzate

en: The content access permissions have been rebuilt.
it: I permessi d'accesso ai contenuti sono stati ricostruiti.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
it: I permessi di accesso contenuto non sono stati correttamente ricostruiti.

en: Node selection
it: Selezione nodo
