Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: All
ro: Toate

en: Other
ro: Altele

en: The content access permissions have been rebuilt.
ro: Permisiunile de acces la conținut au fost refăcute.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
ro: Permisiunile de acces la conținut nu au fost reconstruite cu succes.

en: Node selection
ro: Selectarea nodului
