Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: All
ar: الكل

en: Other
ar: آخر

en: Advanced Options
ar: خيارات متقدّمة

en: The content access permissions have been rebuilt.
ar: أُعيد بناء صلاحيات الوصول للمحتوى.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
ar: لم يتم إعادة بناء صلاحيات الوصول للمحتوى بشكل سليم.
