Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Other
bo: གཞན

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན

en: The content access permissions have been rebuilt.
bo: ནང་དོན་བེད་སྤྱོད་ཀྱི་སྤྱོད་དབང་བསྐྱར་འཛུགས་བྱས་ཟིན།

en: Rebuilding content access permissions
bo: ནང་དོན་གྱི་བེད་སྤྱོད་ཀྱི་སྤྱོད་དབང་བསྐྱར་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Content permissions have been rebuilt.
bo: ནང་དོན་གྱི་སྤྱོད་དབང་བསྐྱར་འཛུགས་བྱས་ཟིན།

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
bo: ནང་དོན་བེད་སྤྱོད་ཀྱི་སྤྱོད་དབང་བསྐྱར་འཛུགས་ཡང་དག་བྱས་མེད།
