Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Other
ca: Altres

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: The content access permissions have been rebuilt.
ca: Els permisos d'accés al contingut han estat reconstruïts.

en: Rebuilding content access permissions
ca: Reconstruint els permisos d'accés al contingut

en: Content permissions have been rebuilt.
ca: Els permisos de contingut han estat reconstruïts.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
ca: Els permisos d'accés al contingut no s'han reconstruït adequadament.
