Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Other
da: Anden

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: The content access permissions have been rebuilt.
da: Indholdstilladelser genopbygget.

en: Rebuilding content access permissions
da: Genopbygger indholdstilladelser

en: Content permissions have been rebuilt.
da: Indholdstilladelser genopbygget.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
da: Indholdstilladelser ikke genopbygget korrekt.
