Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Other
hu: Egyéb

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: The content access permissions have been rebuilt.
hu: A tartalomjogosultságok frissültek.

en: Rebuilding content access permissions
hu: Tartalomjogosultságok frissítése

en: Content permissions have been rebuilt.
hu: A tartalomjogosultságok frissültek.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
hu: A tartalomjogosultságok frissítése nem sikerült.
