Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: All
id: Semua

en: Other
id: Lainnya

en: The content access permissions have been rebuilt.
id: Kewenangan konten sudah selesai dibangun ulang.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
id: Kewenangan konten tidak bisa dibangun ulang dengan benar.

en: Node selection
id: Pemilihan node
