Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: All
ja: すべて

en: Other
ja: その他

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: The content access permissions have been rebuilt.
ja: コンテンツのアクセス権が再構築されました。

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
ja: コンテンツのアクセス権が適切に再構築されませんでした。

en: Node selection
ja: ノードの選択
