Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Other
jv: Liyané

en: The content access permissions have been rebuilt.
jv: Kawenangan hak aksés kontèn uwis dibangun ulang.

en: Rebuilding content access permissions
jv: Mbangun ulang hak kawenangan konten

en: Content permissions have been rebuilt.
jv: Kawenangan konten uwis dibangun ulang.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
jv: Hak kawenangan konten ora bisa dibangun ulang kanthi bener.
