Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: All
lt: Visi

en: Other
lt: Kiti

en: The content access permissions have been rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti netinkamai.

en: Node selection
lt: Turinio pasirinkimas
