Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: All
no: Alle

en: Other
no: Annet

en: Advanced Options
no: Avanserte innstillinger

en: The content access permissions have been rebuilt.
no: Tilgangslista er gjenoppbygget.

en: 1 node | @count nodes
no[0]: 1 node
no[1]: @count noder

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
no: Tilgangslista ble ikke korrekt gjenoppbygget.

en: 1 record | @count records
no[0]: 1 post
no[1]: @count poster

en: Node selection
no: Nodevalg
