Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Other
nl: Andere

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: The content access permissions have been rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn opnieuw opgebouwd.

en: Rebuilding content access permissions
nl: De toegangsrechten worden opnieuw opgebouwd

en: Content permissions have been rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn opnieuw opgebouwd.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn niet correct opnieuw opgebouwd.
