Rebuild More (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Other
fa: ساير

en: The content access permissions have been rebuilt.
fa: مجوزهای دسترسی محتوا بازسازی شد.

en: Rebuilding content access permissions
fa: احیای مجوزهای دسترسی محتوا

en: Content permissions have been rebuilt.
fa: مجوزهای محتوا بازسازی شد.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
fa: مجوزهای دسترسی محتوا به درستی بازسازی نشد.
