Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: All
ru: Все

en: Other
ru: Другое

en: Advanced Options
ru: Дополнительные параметры

en: The content access permissions have been rebuilt.
ru: Права доступа к материалам успешно обновлены.

en: 1 node | @count nodes
ru[0]: 1 материал
ru[1]: @count материала
ru[2]: @count материалов

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
ru: Права доступа к материалам не были успешно обновлены.

en: Node selection
ru: Выбор ноды
