Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: All
sk: Všetky

en: Other
sk: Ostatné

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: The content access permissions have been rebuilt.
sk: Práva pre prístup k obsahu boli obnovené.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
sk: Práva pre prístup k obsahu neboli správne obnovené.
