Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: All
tr: Tümü

en: Other
tr: Diğer

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: The content access permissions have been rebuilt.
tr: İçerik erişim izinleri yeniden oluşturuldu.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
tr: İçerik erişim izinlerini yeniden oluşturma işlemi başarısız oldu.

en: Node selection
tr: Düğüm seçimi
