Rebuild More (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: All
uk: Все

en: Other
uk: Інше

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: The content access permissions have been rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу були перебудовані.

en: 1 node | @count nodes
uk[0]: 1 матеріал
uk[1]: @count матеріали
uk[2]: @count матеріалів

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу не були перебудовані належним чином.

en: Node selection
uk: Вибір матеріалу
