reCAPTCHA (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Help
az: Dəstək

en: Theme
az: Tema

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: White
az: Ağ
