reCAPTCHA (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Help
sk: Pomoc

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Uses the reCAPTCHA web service to improve the CAPTCHA module and protect email addresses. For more information on what reCAPTCHA is, visit <a href="@url" target="_blank">the official website</a>.
sk: Používa webovú službu reCAPTCHA na vylepšenie modulu CAPTCHA a ochranu e-mailových adries. Pre viac informácií o reCAPTCHA navštívte <a href="@url" target="_blank">oficiálnu webstránku</a>.

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: The settings associated with reCAPTCHA can be found in the <a href="@recaptchatab">reCAPTCHA tab</a>, in the <a href="@captchasettings">CAPTCHA settings</a>. You must set your public and private reCAPTCHA keys in order to use the module. Once the public and private keys are set, visit the <a href="@captchasettings">CAPTCHA settings</a>, where you can choose where reCAPTCHA should be displayed.
sk: Nastavenia spojené s reCAPTCHA môžete nájsť v <a href="@recaptchatab">záložke reCAPTCHA</a>, v sekcii <a href="@captchasettings">Nastavenia CAPTCHA</a>. Musíte nastaviť váš verejný a súkromný reCAPTCHA kľúč, aby ste mohli používať tento modul. Ak budete mať nastavený verejný aj súkromný kľúč, prejdite na <a href="@captchasettings">Nastavenia CAPTCHA</a>, kde môžete zvoliť, kde má byť reCAPTCHA zobrazená.

en: Administer the reCAPTCHA web service.
sk: Spravovať webovú službu reCAPTCHA.

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: The public key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
sk: Verejný kľúč, ktorý ste obdržali počas <a href="@url" target="_blank">registrácie na reCAPTCHA.net</a>.

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: The private key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
sk: Súkromný kľúč, ktorý ste obdržali počas <a href="@url" target="_blank">registrácie na reCAPTCHA.net</a>.

en: Secure Connection
sk: Bezpečné pripojenie

en: Connect to the reCAPTCHA server using a secure connection.
sk: Spojiť sa s reCAPTCHA serverom použitím bezpečného pripojenia.

en: Your public Mailhide key obtained from <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a>.
sk: Váš verejný Mailhide kľúč, ktorý ste obdržali od <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a>.

en: Your private Mailhide key obtained from <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a>.
sk: Váš súkromný Mailhide kľúč, ktorý ste obdržali od <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a>.

en: E-Mail addresses are hidden with <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.
sk: E-mailové adresy sú skryté pomocou <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: Uses the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> web service to improve the CAPTCHA system and protect email addresses.
sk: Používa webovú službu <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> na vylepšenie systému CAPTCHA a ochranu e-mailových adries.

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
sk: Určuje, ktorá téma má byť použitá pre reCAPTCHA.

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela

en: Black Glass
sk: Čierne sklo

en: Clean
sk: Čistá

en: Sets a <a href="@tabindex" target="_blank">tabindex</a> for the reCAPTCHA text box. If other elements in the form use a tabindex, this should be set so that navigation is easier for the user.
sk: Nastaví <a href="@tabindex" target="_blank">tabindex</a> pre textové pole reCAPTCHA. Ak iné prvky vo formulári používajú tabindex, malo by toto byť nastavené kvôli lepšej navigácii používateľa.

en: The Tab Index must be an integer.
sk: Tab Index musí byť celé číslo.

en: Incorrect please try again
sk: Nesprávne, skúste znova

en: Enter the words above:
sk: Vložte horeuvedené slová:

en: Enter the numbers you hear:
sk: Vložte čísla, ktoré počujete:

en: Get another CAPTCHA
sk: Obdržať ďalšiu CAPTCHA

en: Get an audio CAPTCHA
sk: Obdržať hlasovú CAPTCHA

en: Get an image CAPTCHA
sk: Obdržať obrázkovú CAPTCHA

en: Uses the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> web service to protect email addresses.
sk: Používa webovú službu <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> na ochránenie e-mailových adries.

en: Uses the reCAPTCHA web service to protect email addresses. For more information on what reCAPTCHA Mailhide is, visit <a href="@url" target="_blank">the official website</a>.
sk: Používa webovú službu reCAPTCHA na ochránenie e-mailových adries. Pre viac informácií o reCAPTCHA Mailhide, navštívte <a href="@url" target="_blank">oficiálnu webstránku</a>.

en: Head over to the <a href="@inputformats">input format settings</a> and add the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> input filter to hide posted emails.
sk: Prejdite na <a href="@inputformats">nastavenia vstupného formátu</a> a pridajte vstupný filter <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> pre schovanie e-mailov odosielateľov.

en: Addresses cannot be hidden because the administrator has not set the reCAPTCHA Mailhide keys.
sk: Adresy nemôžu byť skryté, pretože správca nenastavil kľúče pre reCAPTCHA Mailhide.

en: Uses the reCAPTCHA web service to improve the CAPTCHA system.
sk: Používa webovú službu reCAPTCHA na vylepšenie systému CAPTCHA.

en: Uses the reCAPTCHA web service to protect email addresses.
sk: Používa webovú službu reCAPTCHA na ochranu e-mailových adries.
