reCAPTCHA (7.x-1.10-rc1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Theme
nl: Thema

en: Custom
nl: Aangepast

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Administer the reCAPTCHA web service.
nl: Beheer de reCAPTCHA-webservice.

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Private Key
nl: Privé sleutel

en: E-Mail addresses are hidden with <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.
nl: E-mailadressen zijn verborgen met behulp van <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Clean
nl: Schoon

en: reCaptcha Administration
nl: reCaptcha beheren

en: Administer reCaptcha settings
nl: ReCaptcha-instellingen beheren
