reCAPTCHA (7.x-1.10) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Help
el: Βοήθεια

en: Theme
el: Θέμα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: White
el: Λευκό
