reCAPTCHA (7.x-1.10) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Help
oc: Ajuda

en: Theme
oc: Tèma

en: Custom
oc: Personalizat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Public Key
oc: Clau publica

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: Red
oc: Roge

en: White
oc: Blanc

en: Clean
oc: Escafar
